Panel Logowania

Jeśli nie masz konta w naszym sklepie prosimy o rejestrację


Znajdujesz się na
O firmie

     

      TERNOL S.C. z siedzibą w Kielcach zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych i drogowych. Posiadamy w swojej ofercie sprzęt renomowanych firm:

HONDA, HIMOINSA,ENDRESS, WACKER, WEBER, AMMANN, NTC, ENAR, BELLE, PROJECT, MIMAL, JAZON, HUSQVARNA, DR.SCHULZE, CEDIMA, CHICAGO PNEUMATIC, ATLAS COPCO, HYCON, KREBER, STHIL, BOSCH, HITACHI, MAKITA.


Wykonujemy kompleksowe remonty i przeglądy maszyn i urządzeń budowlanych. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Posiadamy w ciągłej sprzedaży części zamienne i materiały eksploatacyjne do maszyn budowlanych wiodących producentów.

Dodatkowo wykonujemy zarówno drobne naprawy, jak i remonty główne silników min. HATZ, HONDA, ROBIN-SUBARU, KOHLER, LOMBARDINI, FARYMANN, RUGGERINI, YANMAR...


Firma Ternol zajmuje się również wynajmem maszyn i urządzeń budowlanych. Nasza wypożyczalnia należy do największych w województwie Świętokrzyskim.

Posiadamy około 100 maszyn i urządzeń w ciągłej eksploatacji.

Oferujemy nowoczesny sprzęt za rozsądną cenę. Świadczymy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. 

 

Firma Ternol współpracuje z Europejskim Funduszem Leasingowym oraz Getin Laesing.

Każdą z naszych maszyn i urządzeń możemy zaoferować Państwu w atrakcyjnej formie lesingu oraz systemie ratalnym.


Naszymi odbiorcami są firmy z terenu całego kraju. Zaliczają się do nich duże przedsiębiorstwa budowlane, drogowe, wodno-kanalizacyjne, zakłady komunalne, remontowe oraz klienci indywidualni.Dokładamy wszelkich starań aby oferowany sprzęt i usługi były najwyższej jakości oraz spełniały Państwa wymagania.Dziękujemy za zapoznanie się z naszą oferta i zapraszamy do współpracy.

Powrót

  1. Regulamin sklepu
  2. Raty & leasing
  3. Mapa sklepu